Who's Online
16 visitors online now
Schrijf ons

Je kunt ons altijd schrijven via de contactpagina. Daar vind je ook richtlijnen, voor het geval dat je mail-notificaties wenst bij nieuwe 'posts' aangaande Best. 

Rubrieken
Opinie of niet?

ls een post op deze site begint met wat in de typografie heet een initiaal, zoals de A hier, bevat zij een mening of interpretatie van de schrijver.

English?

Translation by Google in Chrome: please, click the right mouse button and select 'English'.

Archieven
oktober 2025
Z M D W D V Z
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Geen prijs

prijsVoorpagina hhBest

2 Reacties op “Geen prijs”

  • Anton Vliegenthart wijdt op LinkedIn een interessant stuk aan de toekenning van de Nobelprijs voor de Vrede.

  • peter stiekema:

    In de Standaard van gisteren, maandag 13 oktober, stond een prachtige cartoon. De kop luidde ‘Trump in Israël’. Trump loopt door iets wat op een natuurgebied lijkt, samen met een adviseur. Die vraagt aan Donald: ‘Waarom heet ’t eigenlijk het Beloofde Land?’ Trump antwoordt: ’t is allemaal beloofd aan ’n paar projectontwikkelaars’.

Reageer