Journalistieke politiekers
Joost Eerdmans, die tegenwoordig wethouder is in Capelle aan den IJssel en tevens presentator van Wakker Nederland, kan dan wel beweren dat journalistiek géén ambacht is, de staaltjes van zogenaamde burgerjournalistiek, die ook in deze regio ten beste worden gegeven, tonen het omgekeerde aan. Wat mij nog het meest verveelt, is de gebakken lucht die sommigen van onze politiekers serveren in krantenstukjes en zogenaamde columns, die hoofdzakelijk lijken te dienen om hun onmacht te verdoezelen en zichzelf op de borst te slaan.
(Radiocolumn, Omroep Best, 12.01.11)
Lees alles op Manieren
|
Beluister deze gesproken column bij Podcasterij BestWest |







Dat was ‘n beetje een tragi-komische show. Ik hakkelde tijdens het voorlezen van de column bij het leven (hier http://www.hhbest.nl/wp-content/geluid/bw94_120111.mp3 niet te horen, want gerepareerd). Oorzaak? Verkeerde bril. En hoe kwam dat nu weer? Ik was intussen met een speeltje in de weer: en mp3-speler van Sony, waarmee je live FM-radio kunt opnemen.
Vandaag heeft burgemeester Kortmann in Groeiend Best zijn 26e (!) column onder de titel ‘Mijn Best(s)e gevoel’, geheel gewijd aan carnaval 2011. Maar wel geheel tevoren geschreven, zodat je moeilijk van een actuele beschouwing kunt spreken. Bij de optocht liet hij zich trouwens vertegenwoordigen door de locoburgemeester. Zie ook http://www.hhbest.nl/index.php/2011/03/06/niet-alleen-miskleunen-in-bestse-carnavalsoptocht/